Nasze hostele

Vanilla, Trzy Kolory i Świebodzki to trzy tanie hostele we Wrocławiu, należące do grupy Kwatery dla Firm oferującej w stolicy Dolnego Śląska i okolicach ponad 1000 miejsc noclegowych w cenie już od 20 zł za osobę.

Firma od ponad 10 lat z powodzeniem działa na rynku usług hotelowych – piszemy z powodzeniem, bo jak inaczej nazwać kolejne, udane inwestycje w hostelowe budynki i pozytywne opinie zadowolonych gości, którzy do nas wracają?

Vanilla Hostel to obiekt premium w swojej klasie. Budynek, który uratowaliśmy przed wyburzeniem i wyremontowaliśmy, zachowując przy tym klimat XIX-wiecznej, poniemieckiej kamienicy. Idealny na weekendowy wypad, komfortowy odpoczynek po pracy lub relaks z rodziną.
Trzy Kolory to hostel, który cieszy się największą popularnością wśród firm i ich pracowników. Znajduje się w ścisłym centrum miasta, a ceny noclegów w nim w porównaniu z innymi wrocławskimi hotelami i obiektami wokół rynku są o wiele niezwykle atrakcyjne!
Świebodzki to miejsce, które stworzyliśmy w wyremontowanych wnętrzach słynnego dworcowego budynku. Idea miejsca, w którym przecinają się drogi tak wielu różnych ludzi, wpłynęła na to, że Świebodzki to naprawdę oryginalny, ale i tani hostel we Wrocławiu – z noclegami na każdą kieszeń.

Nasze hostele mają atuty nie do pokonania przez konkurencję!

  • Ceny niższe od rynkowych – dostosowane do potrzeb i możliwości każdego gościa oraz firm poszukujących alternatywy dla drogich hoteli pracowniczych Wrocławia.
  • Lokalizacja – wszystkie nasze obiekty znajdują się w ścisłym centrum miasta.
  • Parking przy każdym hostelu.
  • Łatwa, telefoniczna rezerwacja.
  • Faktury VAT.

Masz własną firmę? Potrzebujesz noclegów dla Twoich pracowników lub klientów we Wrocławiu?

Ceny za noclegi pracownicze w naszych wrocławskich hostelach przyczynią się obniżenia kosztów prowadzenia Twojej działalności!

Studiujesz zaocznie lub dojeżdżasz do Wrocławia parę razy w miesiącu?

A może lubisz zwiedzać nasze miasto i po prostu spędzać tu swój czas? Daj się zaskoczyć atrakcyjnym stosunkiem cen noclegów do lokalizacji i jakości naszych obiektów!

Tanie hostele we Wrocławiu: noclegi pracownicze, dla turystów, studentów, dla każdego!